Hizmetlerimiz

İç – Dış Cephe Boya Dekorasyon

Montesan İnşaat ve Yapı olarak müşterilerimize sunduğumuz çözümlerden biriside İç ve Dış Cephe Boya, Boya Koruma, Boya Dekorasyon, Boya Ustası ve Boya Dekorasyon çözümüdür. Profesyonel iç ve dış cephe boya ürün yelpazesi ve deneyimli boya ustası kadrosu ile siz müşterilerinin tüm iç ve dış cephe boyama ihtiyaçlarınıza ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Boya Koruma, Boya Dekorasyon çözümleri de sunmakta olan Montesan Yapı ve İnşaat birçok kurumsal ve bireysel müşterilerine çözümlerini başarıyla sunmuştur.

Read More

Alçı – Alçı Boya – Alçı Dekor

Montesan; Antalya’da Alçı, Alçı Dekor ve Alçı Boya ihtiyaçlarınızda da sizlere ekonomik ve kaliteli çözümler üretmektedir.Montesan Alçı, Alçı Dekor, Alçı Boya uygulamalarında kaliteli ürün yelpazesi, malzeme ve konusunda uzman teknik ekibiyle ve alçı ustası altyapısı ile Antalya Alçı, Antalya Alçı Dekor ve Antalya Alçı Boya konusunda hesaplı hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Read More

Alçıpan Asma Tavan

Montesan Antalya’da Alçıpan Asma Tavan uygulamalarında da profesyonelliği ile birleştirerek sunmaktadır. Alçı Levha yani Alçıpan Asma Tavan uygulamalarımızda konusunda deneyimli çalışan kadromuz, profesyonel ekip ve ekipman altyapımız ile siz müşterilerimize ihtiyacı olan Alçıpan Asma Tavan çözümlerini bütçelerine dost uygulamalar ve çözümler ile sunmaktadır.

Read More

Enerji Çözümleri

İşletme şartlarında ölçümler ve hesaplamalar yapılarak önleme veya geri kazanma potansiyelleri en fazla % 10’luk yanılma oranı ile tahmin edilir. Bu sonuçlae kullanılarak uygulanabilecek önlem seçenekleri analiz edilir. Bu kapsamda, en uygun önlemler seçilmek suretiyle daha sonra hazırlanabilecek verimlilik arttırıcı projeleri sizlere sunulur

Read More

Su – Ses – Isı İzolasyonu

Projeleriniz, binalarınız veya istediğiniz alanlarda oluşturmak istediğiniz su, ses ve ısı izolasyonlarınız için Montesan uzman ekibi ve geniş ürün ve kaliteli markaların bulunduğu hizmet yelpazesi ile sizlere Su, Ses ve Isı İzolasyon’ları konusunda da hizmet vermektedir.

Read More


Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan MONTESAN kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

İletişime Geç

Akın Caddesi Sedir Mahallesi 735 Sokak No:4/2 Aykur Apt. Muratpaşa ANTALYA Telefon:+90 (242) 334 88 51 Fax:0 (242) 334 51 88 E-Postabilgi@montesan.com
© Copyright 2020- Antalya Web Tasarım - Media Antalya