Hakkımızda

MONTESAN
Yapı Taahhüt İnşaat Mimarlık Mühendislik Emlak Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.

Montesan olarak hizmet standartlarımıza ve hizmetlerimize ihtiyacı olan müşterilerimize; yüksek teknoloji, deneyimli personelimiz’in sektör bilgisi ile kaliteli ve hızlı projeden inşaata, çevre düzenlemesinden dekorasyona kadar olan her aşamada büyük bir titizlikle ve yeni teknolojilerin değişikliği, uygulaması konusunda hizmet vermektir.

En önemli iç kaynağımız olan çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek, üretimimizin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve standartlarına yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek sektörümüze ve müşterilerimize çalışmalarımızı sürdürmek şirket vizyonumuzdur.

Müşteri YorumlarıKaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan MONTESAN kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

İletişime Geç

Akın Caddesi Sedir Mahallesi 735 Sokak No:4/2 Aykur Apt. Muratpaşa ANTALYA Telefon:+90 (242) 334 88 51 Fax:0 (242) 334 51 88 E-Postabilgi@montesan.com
© Copyright 2020- Antalya Web Tasarım - Media Antalya